Konwent Winiarzy Polskich

 

Targi w Krakowie, jako organizator największych w Polsce Targów Wina zawsze kibicowały polskiemu winiarstwu. W związku z tym, chętnie angażujemy się we wszelkie akcje, które w sposób profesjonalny promują polskie wino. I taką akcją jest Konwent Polskich Winiarzy - kolejna, 12 już edycja odbędzie się 16-17 listopada 2017 w przestrzeniach EXPO Kraków i podczas Dni Polskiego Wina organizowanych w ramach Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® . Konwent Polskich Winiarzy organizowany jest przez Polski Instytut Winorośli i Wina oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o.

 

Konwent Polskich Winiarzy to wyjątkowa - największa i najważniejsza - impreza dotycząca polskiego wina. Wydarzenie to gromadzi większość przedstawicieli rodzimych winnic z różnych stron Polski. Podczas KPW odbywa się duża, przekrojowa degustacja win, organizowane są seminaria i dyskusje. Impreza daje szerokie możliwości zapoznania się z aktualną kondycją polskiego winiarstwa, poznania nowych winnic, win, winiarzy.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich polskich winiarzy. Aby zgłosić chęć udziału w konwencie należy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3 listopada 2017 przesłać pocztą elektroniczną wypełnioną „fiszkę ewidencyjną winnicy” na adres: pawlowska@targi.krakow.pl

 

Szczegółowe informacje, warunki i zasady udziału oraz dokumenty (fiszki do zgłaszania wina) dostępne są w regulaminie XII Konwentu Winiarzy Polskich. Pobierz regulamin>>

 

Formularz zgłoszeniowy dla uczestników niezgłaszających wina na degustację. Pobierz formularz>>

 

Zapraszamy również na stronę Konwentu http://vinisfera.pl/wina,2355,240,0,0,F,news.html>>


 

Sponsor Konwentu:
 

 

 

Równocześnie z myślą o uczestnikach Konwentu, przygotowaliśmy specjalną ofertę zaprezentowania się na ENOEXPO 2017 na własnym stoisku za bardzo promocyjną cenę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

Pobierz ofertę>>

 

Zobacz stoisko>>

 

 

 

Miejsce:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków.

Parking:
Uczestnicy Konwentu, którzy zdecydują się na wynajęcie stoiska na Targach ENOEXPO otrzymają bezpłatne miejsce parkingowe przy Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.
Pozostali uczestnicy mogą skorzystać z płatnego parkingu w cenie 20 zł /dzień (liczba miejsc parkingowych ograniczona).

 

Rejestracja uczestników:
Rejestracja uczestników Konwentu, wraz z wydawaniem wejściówek na teren targów ENOEXPO, będzie prowadzona w Lobby Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków w czwartek 16 listopada w godzinach 10.00–12.00 oraz w piątek 17 listopada w godzinach 9.00–10.00.

 

Zakwaterowanie:
Dla uczestników organizowanych w EXPO Kraków wydarzeń, oferujemy hotele w atrakcyjnych cenach i na preferencyjnych warunkach (oferta hoteli dostępna jest tutaj). Polecamy zarówno małe rodzinne pensjonaty, obiekty 2 i 3 gwiazdkowe, jak i 4 i 5 gwiazdkowe hotele. Wszystkie zlokalizowane są blisko centrum Krakowa z łatwym dojazdem do EXPO Kraków.
Prosimy o kontakt z działem rezerwacji hotelowych:
Iwona Karmańska-Walczak, tel. +48 12 651 90 21, hotele@targi.krakow.pl, www.targi.krakow.pl

 


Do zobaczenia!