IX KONKURS POLSKICH WIN I CYDRÓW O MEDAL ENOEXPO® 2017

Główną ideą konkursu jest promocja wina i cydrów produkowanych w Polsce. Polskie wina z powodzeniem zaczynają konkurować z winami zagranicznymi, zachwycając konsumentów bogactwem smaku i aromatów. Na popularności zyskują także cydry, które według przewidywań ekspertów mają szansę stać się polskim towarem eksportowym.

W konkursie biorą udział producenci polskich win i cydrów niezależnie od tego, czy są wystawcami Targów ENOEXPO® 2017. Najlepsze wina i cydry, zgłoszone w poszczególnych kategoriach, uhonorowane zostają MEDALAMI TARGÓW ENOEXPO®. Nagrodzone wina i cydry zyskują dodatkową promocję i wyróżnienie wśród nabywców z sektora gastronomicznego.

 

Nagrodzone wina i cydry zostaną wyeksponowane na Targach ENOEXPO® (15–17.11.2017). Ponadto uczestnicy, których wino/cydr otrzymało Złoty Medal ENOEXPO w danej kategorii, uzyskują 10 % rabatu na powierzchnię wystawienniczą w kolejnej edycji Targów ENOEXPO (7–9.11.2018).

 

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego Konkursu Polskich Win i Cydrów. Z przyjemnościa możemy już ogłosić wyniki i równocześnie zaprosić na Galę Winiarską towarzyszącą Targom ENOEXPO (15-17.11.2017), podczas której nastąpi wręczenie medali.

 

 

wyniki 9 konkursu polskich win i cydrów o medal Enoexpo