IX Międzynarodowy Konkurs Winiarski o Medal ENOEXPO® 2017

Nieodłącznym elementem Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® jest pasjonująca rywalizacja w konkursie winiarskim, w którym każdego roku bierze udział kilkudziesięciu producentów z całego świata. Medal Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® jest prestiżowym znakiem jakości, świadczącym o wyjątkowych walorach smakowych trunku i pomagającym winom odnieść komercyjny sukces.

W konkursie biorą udział producenci i importerzy wina, niezależnie od udziału w Targach ENOEXPO® 2017. Uczestnicy mogą zgłaszać wina dostępne i znane w Polsce, jak i te, które dopiero planują wprowadzić na nasz rynek. Bezstronne jury – złożone z ekspertów – przyznaje medale w kilkunastu kategoriach. Medal TARGÓW ENOEXPO® jest prestiżowym znakiem jakości, świadczącym o wyjątkowych walorach smakowych trunku i pomagającym winom odnieść komercyjny sukces.

 

Dodatkowo uczestnicy, których wino otrzymało Złoty Medal ENOEXPO® w danej kategorii uzyskują 10 % rabatu na powierzchnię wystawienniczą w kolejnej edycji Targów ENOEXPO® (7-9.11.2018).

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego Miedzynarodowego Konkursu Winiarskiego. Z przyjemnościa możemy już ogłosić wyniki i równocześnie zaprosić na Galę Winiarską towarzyszącą Targom ENOEXPO (15-17.11.2017), podczas której nastąpi wręczenie medali.

 

 

 

Wyniki 9 Konkursu Winiarskiego o Medal ENOEXPO