ENOEXPO 2018 - kolejna edycja

Zapamiętaj datę: 7-9 listopada 2018, Kraków


Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO to najważniejsze miejsce spotkań branży winiarskiej w Polsce. Celem wydarzenia jest umożliwienie profesjonalnego spotkania i nawiązania kontaktów biznesowych producentów z całego świata z importerami, a importerów z dystrybutorami i sektorem HoReCa. Co roku Targi odwiedza blisko 13 tys. branżowych gości, a liczba Wystawców systematycznie wzrasta. W edycji 2016 wzięło udział 174 wystawców w tym 100 zagranicznych z 20 krajów.


Prezentacje win z różnych stron świata, spotkania i warsztaty prowadzone przez uznanych enologów w ramach ENOARENY i Akademii Wina ENOEXPO, degustacje typu Master Class i prestiżowe konkursy winiarskie to zdecydowanie atuty ENOEXPO.

Targi HORECA®/GASTROFOOD®/ENOEXPO® to WY!

Targi ENOEXPO odbywają się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA oraz Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD. Dzięki takiemu połączeniu producenci i importerzy wina mają wyjątkową okazję, by dotrzec z ofertą do odbiorców z sektora HoReCa i nawiązać owocną współpracę.
Warto już teraz rozważyć udział w roku 2018, a tymczasem...


poznaj zbliżającą się edycję 2017>>