Organizator: Targi w Krakowie

ENOEXPO

16. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie
07 - 09 listopada 2018


Poznaj opinie naszych klientówW 2014 roku zaczęliśmy produkować nasze wina i pierwszy raz na Targach ENOEXPO® wystawiliśmy się w ubiegłym roku. Z udziału w tegorocznej edycji jesteśmy bardzo zadowoleni. Już dziś mogę potwierdzić, że w przyszłym roku Winnica Turnau również będzie miała swoje stoisko na Targach. Zresztą już zgłosiliśmy akces do ENOEXPO® 2017.

Zbigniew Turnau, Winnica Turnau

Nasza obecność na Targach ENOEXPO®  jest ważną częścią naszego planu marketingowego oraz promocyjnego i jestem z niej bardzo zadowolony. Już dziś mogę powiedzieć, że w przyszłym roku ponownie zaprezentujemy w Krakowie nasze wina. Dokładnie wczoraj zatwierdziliśmy plan działań promocyjnych na 2017 rok i Targi ENOEXPO®  zostały w nim uwzględnione.

Luis De Castro, Wina z TEJO, Portugalia

Na Targi HORECA® przyjeżdżam co roku i za każdym razem odkrywam coś nowego. Jeszcze się nie zdarzyło, bym co roku nie skorzystała z oferty Wystawcy, którego tutaj spotkałam. W tym roku uczestniczę w warsztatach fotografii kulinarnej, a udział w nich będzie niezmiernie przydatny w prowadzeniu mojej działalności gospodarczej. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tegoroczną edycją: duże wrażenie zrobiła na mnie organizacja tej imprezy, jest przejrzyście, sporo Wystawców prezentuje swoją ofertę.

Małgorzata Szostak, właścicielka Restauracji 7 Smaków