Oferta zabudowy

Różnorodna oferta prezentowana przez naszych Wystawców wymaga właściwej oprawy. Dobór odpowiedniej zabudowy i aranżacji powierzchni to istotny element, który może mieć kluczowe znaczenie w przyciągnięciu uwagi Zwiedzających. Dlatego proponujemy kilka rodzajów powierzchni, które można z powodzeniem dopasować do własnych wymagań.

Powierzchnia niezabudowana - minimalna ilość metrów 1m2, maksymalna zależna od dostepności miejsca na hali


Propozycja dla firm mających własną gotową zabudowę lub preferujących nietypowe projekty. Istnieje możliwość zamówienia indywidualnych projektów zabudowy, dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań (stoiska specjalne). Powierzchnia niezabudowana nie obejmuje mediów, ani wyposażenia.

Stoisko standardowe 6m2


Idealne stoisko informacyjne oraz na mniejsze objętościowo produkty. W pełni gotowe i wyposażone stoisko standardowe 6m2 doskonale sprawdzi się również w przypadku mniejszego budżetu. Oprócz wyposażenia charakterystycznego dla powierzchni zabudowanej, stoisko 6m2 posiada również stół, 2 krzesła oraz ladę z półką.


W ramach stoiska:

- zabudowa w systemie oktagonalnym,
- bordowa wykładzina targowa,
- fryz z napisem (do 20 znaków),
- gniazdo 230V-2kW,
- 1 punkt świetlny na każde 3m2 zamówionej powierzchni,
- kosz,
- wieszak,
- standardowe sprzątanie,
- stół i 2 krzesła,
- lada z półką
.


Powierzchnia zabudowana - minimalna ilość metrów 2m2, maksymalna zależna od dostepności miejsca na hali


Zabudowa oktagonalna i wielkość powierzchni dostosowana do potrzeb Wystawcy. Obejmuje: zabudowę w systemie oktagonalnym, szarą wykładzinę targową, fryz z napisem (do 20 znaków), gniazdo 230V-2kW, 1 punkt świetlny na każde 3m2 zamówionej powierzchni, kosz, wieszak, standardowe sprzątanie.