XIII Międzynarodowy Konkurs Winiarski o Medal ENOEXPO® 2021

Nieodłącznym elementem Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® jest pasjonująca rywalizacja w konkursie winiarskim, w którym każdego roku bierze udział kilkudziesięciu producentów z całego świata. Medal Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® jest prestiżowym znakiem jakości, świadczącym o wyjątkowych walorach smakowych trunku i pomagającym winom odnieść komercyjny sukces.

W konkursie biorą udział producenci i importerzy wina, niezależnie od udziału w Targach ENOEXPO®. Uczestnicy mogą zgłaszać wina dostępne i znane w Polsce, jak i te, które dopiero planują wprowadzić na nasz rynek. Bezstronne jury – złożone z ekspertów – przyznaje medale w kilkunastu kategoriach. Medal TARGÓW ENOEXPO® jest prestiżowym znakiem jakości, świadczącym o wyjątkowych walorach smakowych trunku i pomagającym winom odnieść komercyjny sukces.

Dodatkowo uczestnicy, których wino otrzymało Złoty Medal ENOEXPO® w danej kategorii uzyskują 10 % rabatu na powierzchnię wystawienniczą w kolejnej edycji Targów ENOEXPO® (2021).

 

 

 

 

 

Kontakt: Targi w Krakowie Sp. z o.o., tel. +48 12 644 59 32

Katarzyna Knap - mob.: +48 509 926 679, tel. +48 12 651 92 32, e-mail: knap@targi.krakow.pl

 
Wyniki konkursu 2020


wyniki konkursu Winiarskiego>>Przewodniczący Komisji Konkursowej:
Kapczyński Mariusz

Bosak WojciechCzłonkowie:Przemek Błaszczyk

Marek Jarosz

Zbigniew Kmieć

Marek Gałaj

Bożena Czynciel

Marcin Janiszewski

Paweł Bravo

Katarzyna Solańska