Targi ENOEXPO® we współpracy z cenionymi w branży ekspertami przedstawiają:

 

Za kulisami sesji zdjęciowej - zobaczcie dumnego Regenta Srebrnej Góry (Mirek Jaxa Kwiatkowski) i posłuchajcie o bohaterach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® ! Rąbka tajemnicy uchyla dziennikarz winiarski i kulinarny Kuba Janicki.

 

 

 

Czy Twoje wino dojrzało już do konkursu?

 

Najlepszy sposób, by się przekonać to wziąć udział w konkursach winiarskich ENOEXPO®. Co roku ponad 300 próbek z Polski i świata staje w szranki o medale.
Zwycięzców zaprezentujemy w trakcie największych w Polsce Międzynarodowych Targów Wina ENOEXPO® w Krakowie i nagrodzimy statuetkami. Dla złotych medalistów dodatkowy rabat na stoisko w 2020 roku.

 

Pamiętaj, medale przyciągają klientów, a zdrowa rywalizacja zmienia wino na lepsze!
Na próbki win i cydrów czekamy do 7.10.2019


Wideo zza kulis: Krakowski Barbarzyńca

Krakowski Barbarzyńca nie ma litości dla owoców, z których przyrządza koktajle. Gdy tylko znajdzie się za barem, potrafi nieźle "namieszać". Efekty jego pracy zobaczymy już w listopadzie podczas Targó...

więcej
Spotkania brokerskie na Targach ENOEXPO - zapraszamy do udziału

Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się w dniach 20-21 listopada 2019 przy okazji Targów HORECA/GASTROFO...

więcej
Lokalne odmiany winorośli

W tym roku tematem przewodnim Targów ENOEXPO® są lokalne odmiany winorośli. Każdy winiarski kraj ma własne odmiany winorośli, z których słynie i chce się nimi pochwalić oraz promować.

więcej

UWAGA! Z powodu otrzymania informacji o krążących wiadomościach z propozycją udostępnienia rzekomej bazy danych zwiedzających ENOEXPO, informujemy, że nie udostępniamy żadnych baz danych wystawców czy zwiedzających nikomu oraz z nikim nie współpracujemy w takim zakresie. Proszę więc w przypadku dostania takiej wiadomości o zignorowanie jej i nie odpowiadanie (ryzyko związane ze spamem).

 

ENOEXPO® odbędzie się w:

 

 Nie przegap!

subskrybuj newsletter - bądź na bieżącoemail marketing api powered by FreshMail