Komunikat o odwołaniu targów HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO

 

Wszyscy już wiemy, że rok 2020 zapisze się czarnymi zgłoskami w historii, a w historii targów na pewno. Jest nam bardzo przykro, że mimo Państwa i naszych wysiłków, zaplanowane na 4 – 6 listopada tego roku 28. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA, 19. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD oraz 18. Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO z powodów od nikogo niezależnych, nie mogą się odbyć. Kraków od dnia 17.10.2020 został objęty tzw. czerwona strefą, w której obowiązuje zakaz organizacji targów i kongresów.


Nikt z nas jeszcze kilka miesięcy temu nie sądził, że stan epidemii tak bardzo zakłóci - wręcz uniemożliwi - nam obecność na targach, tak bardzo potrzebnych wszystkim branżom. W czasach walki z pandemią rzeczywistość zmienia się niemal z dnia na dzień i w ten właśnie sposób stanęliśmy przed koniecznością odwołania w 2020 roku listopadowych wydarzeń targowych. Dołożymy wszelkich starań, aby w zaplanowanym terminie mogły odbyć się, niektóre wydarzenia towarzyszące targom, realizowane bez udziału publiczności i udostępnione dzięki transmisjom online na naszych stronach oraz profilach Facebook. Spotkania online pomogą w budowaniu trwałych relacji biznesowych oraz kluczowej potrzebie prezentacji produktów i usług. Wierzymy, że tegoroczny wysiłek, włożony przez Państwa i przez nas w przygotowanie prezentacji targowych nie pójdzie na marne oraz że spotkamy się w EXPO Kraków za rok. Zanim to jednak nastąpi pozostańmy w kontakcie, który choć na dystans, może być równie trwały.Re-Action branży!


Na Targach ENOEXPO® spotkamy się dopiero za rok, ale...wciąż działamy dla Państwa! 


Serdecznie zapraszamy na Akademię HORECA i ENOEXPO on-line 4-6 listopada.

Akademia ENOEXPO online - program>>>ENOEXPO® - smak, wino i gościnność

Największe wydarzenie winiarskie w Polsce


Profesjonalne spotkanie branżowe łączące biznesowych producentów z całego świata z importerami oraz importerów z dystrybutorami i sektorem HoReCa.


Co roku Targi odwiedza ponad 14 tys. branżowych gości, a liczba Wystawców systematycznie wzrasta. Prezentacje win z różnych stron świata, spotkania i warsztaty prowadzone przez znanych ekspertów w ramach Akademii Wina ENOEXPO, degustacje typu Master Class i prestiżowy konkurs winiarski to zdecydowanie atuty ENOEXPO®.


Targi ENOEXPO odbywają się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®. To idealna okazja by zaprezentować swoje wina odbiorcom z sektora HoReCa oraz znaleźć dystrybutora na polskim rynku.

 

Przeglądnij folder nadchodzącej edycji

Dokąd zaprowadzi Cię winiarska pasja?

OpinieOrganizator jest czlonkiem/Organiser is a member of: