ENOEXPO 2020 - kolejna edycja

Zapamiętaj datę: 04-06 listopada 2020, Kraków


Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO to najważniejsze miejsce spotkań branży winiarskiej w Polsce. Celem wydarzenia jest umożliwienie profesjonalnego spotkania i nawiązania kontaktów biznesowych producentów z całego świata z importerami, a importerów z dystrybutorami i sektorem HoReCa. Co roku Targi odwiedza ponad 14 tys. branżowych gości, a liczba Wystawców systematycznie wzrasta.


Prezentacje win z różnych stron świata, spotkania i warsztaty prowadzone przez uznanych enologów w ramach ENOARENY i Akademii Wina ENOEXPO, degustacje typu Master Class i prestiżowe konkursy winiarskie to zdecydowanie atuty ENOEXPO.


Targi ENOEXPO odbywają się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA oraz Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD. Dzięki takiemu połączeniu producenci i importerzy wina mają wyjątkową okazję, by dotrzec z ofertą do odbiorców z sektora HoReCa i nawiązać owocną współpracę.
Warto już teraz rozważyć udział w roku 2020, a tymczasem...


poznaj zbliżającą się edycję 2019>>


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus justo ut quam ultricies, ut dignissim diam sagittis.Nunc blandit, leo nec commodo fermentum, erat eros lobortis arcu,at tempus mi lectus sed urna. Sed sollicitudin hendrerit tortor,quis mattis leo vestibulum eu. Vivamus in malesuada mauris.Pellentesque imperdiet dui feugiat sapien gravida pulvinar.Fusce nec tempor tortor.